Biedronka Hurghada Wycieczki

Gotowy na następną wyprawę nurkową z nami?

Wycieczki Hurghada

Mega Safari

5.00

5/5

Mega Safari należy do jednych z najpopularniejszych atrakcji. Jest to prawdziwa przygoda w samym sercu pustyni, dostarczająca niezapomnianych wrażeń. Podczas safari odwiedzisz wiele intrygujących miejsc i będziesz mógł podziwiać dziką przyrodę, jak wielbłądy, jaszczurki i wiele innych zwierząt. Przygoda trwa około 5 godzin, w trakcie których zobaczysz przepiękne pustynne krajobrazy, będziesz miał okazję samodzielnie poprowadzić quad lub motocykl, a także rozkoszować się smakiem wspaniałej kuchni egipskiej.

CENA :

WLICZONE W CENĘ :

NIE WLICZONE W CENĘ :

Transfer

Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby)

Co warto wziąć ze sobą?

Uwaga!

  • Czas transportu uwarunkowany jest położeniem Waszego hotelu a liczbą gości .
  • Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby).

Program wycieczek

~ 08:30

Odbiór z hoteli

08:50

Ośrodka organizującego safari na pustyni

09:00

Wyruszymy na pustynię. Do wioski beduińskiej będziemy jechać ok 1h na quadach.

10:00

Na miejscu podana zostanie tradycyjna herbata beduińska oraz będzie okazja by przejechać się na wielbłądzie. Po zwiedzeniu wioski beduińskiej i zrobieniu zdjęć wrócimy do bazy quadowej

11:00

Kolejna 1h jazdy na quadach

12:00

Koło godziny 12 zostaniecie odwiezieni do hotelu.

Ile kosztuje poranne safari na quadach dla dzieci?

Dzieci poniżej 10 roku życia nie mogą uczestniczyć w tej wycieczce. Młodzież w wieku od 10 do 12 lat płaci połowę regularnej ceny.

Czy podczas wycieczki występują jakieś ukryte koszty?

Poza pozycjami wymienionymi w sekcji “Dodatkowo płatne” nie ma żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów związanych z tą wycieczką.

Czym różni się poranne safari od popołudniowego?

Poza oczywistą różnicą w godzinach, w popołudniowym safari na quadach dodatkowo oferowana jest kolacja i występ orientalny, których nie ma w przypadku porannej opcji. Rano nie ma też Beduinki pieczącej chleb.

W jakie dni odbywa się safari na quadach?

Wycieczka quady organizowana jest codziennie w języku angielskim. Aby ustalić dzień, w którym będzie dostępny przewodnik polskojęzyczny, prosimy o kontakt.

W co się ubrać na safari na quadach?

Najlepsza będzie odzież sportowa. Zalecamy wygodne buty sportowe, takie jak trampki (choć w ostateczności można założyć sandały), sportową koszulkę lub bluzę (od listopada do marca) oraz sportowe spodnie. Latem można nosić szorty, jednak na quadach może być dość gorąco, więc zazwyczaj lepiej sprawdzą się długie spodnie.

Czy mogę zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?

Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich i funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki na wybraną walutę według aktualnego kursu wymiany, zaokrąglając do najbliższego euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie przyjmujemy płatności kartą.

Jak rozpoznać autobus/autokara po mnie przyjeżdżającego?

Osoba odbierająca Cię z hotelu poda na początku numer Twojego pokoju. Jeśli będziesz miał problem ze zrozumieniem numeru, pokaże go na telefonie.

O której odbywają się zbiórka i powrót do hotelu?

Zazwyczaj odbieramy turystów z hoteli w Hurghadzie między 9 a 10 rano. Powrót z wycieczki planowany jest na godziny 13:15-14:00. Dokładny czas zbiórki potwierdzimy po poinformowaniu hotelu.

Kontakt
Skip to content