Biedronka Hurghada Wycieczki

Dom Delfinow

Gotowi na pływanie z delfinami w Hurghadzie?

DOM DELFINÓW HURGHADA

DOM DELFINÓW HURGHADA

4.9

4.8/5

Bez wątpienia Dom Delfinów to największa atrakcja naszych wycieczek po Czerwonym Morzu. To niesamowite przeżycie, którego nie możesz przegapić! Masz wyjątkową okazję, by podziwiać delfiny w ich naturalnym środowisku.Podczas całodziennej wyprawy jachtem, będziesz mógł zanurzyć się w wodach Morza Czerwonego, pływać, nurkować i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami.

CENA :

WLICZONE W CENĘ :

NIE WLICZONE W CENĘ :

Transfer

Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby)

Co warto wziąć ze sobą?

Uwaga!

  • Kolejność punktów programu może ulec zmianie.
  • Czas transportu uwarunkowany jest położeniem Waszego hotelu a liczbą gości .
  • Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby).

Program wycieczek

~07:30/08:00

Transfer z hotelu

~09:00

Wypływamy na spotkanie majestatycznych delfinow w ich naturalnym środowisku. Jeśli dopisze nam szczęście, będziemy mogli zobaczyć delfiny pływające tuż obok łodzi. W zaleznosci od pogody, możemy do nich dołączyć.

~13:30

Lunch na statku, kawa, herbata i zimne napoje

~14:30

Zabawy sportowe: banan i sofa

~15:30/16:00

Powrot do Mariny i transfer do hotelu

~09:00/16:00

Program wycieczki moze ulec zmianie w zaleznosci od warunkow atmosferycznych

1. Czy podczas tej wycieczki na pewno zobaczymy delfiny?
Teoretycznie, istnieje 90% szansa na spotkanie delfinów podczas tej wycieczki. W praktyce jeszcze nigdy nie zdarzyło nam się nie zobaczyć ich. Jednakże czasami możemy zobaczyć kilka albo nawet kilkanaście delfinów. Nie ma tutaj żadnej pewnej reguły. Bywa, że przy silnych falach nie jest możliwe pływanie z delfinami, ale zawsze istnieje opcja snorkelingu przy rafach.

2. Czy aby zobaczyć delfiny, trzeba wejść do wody?
Nie. Jak można zobaczyć na filmach na  YouTube, delfiny można zobaczyć również ze statku. Nawet osoby, które nie potrafią pływać, będą miały okazję zobaczyć delfiny na żywo.

3. Jak poznam autobus/autokar, który po mnie przyjedzie?
Osoba, która was odbiera, będzie miała numer waszego pokoju i powinna go podać. Jeśli będziesz miał problem z zrozumieniem numeru pokoju, pokaże ci go na telefonie. Nie zawsze osoba, która was odbiera z hotelu, będzie mówiła po polsku. Często są to wyłącznie kierowcy.

4. Czy podczas wycieczki są jakieś ukryte koszty?
Poza tym, co jest wymienione w liście “Dodatkowo płatne”, nie ma żadnych dodatkowych opłat podczas wycieczki. Zakup zdjęć od fotografa czy produktów w wodnym supermarkecie nie jest obowiązkowy. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z tych usług, wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Napiwki nie są obowiązkowe, ale są mile widziane w Egipcie. Jeśli jesteś zadowolony z obsługi, na pewno pracownicy będą wdzięczni za napiwek.

5. O której godzinie jest wyjazd z hotelu/powrót?
Z hotelu w Hurghadzie odbieramy między 7:30 a 8:00 rano. Powrót z wycieczki jest około godziny 15-16. Po podaniu nazwy hotelu potwierdzimy dokładną godzinę wyjazdu.

6. Kiedy i komu mam zapłacić za wycieczkę?
Płatność następuje podczas wycieczki, zazwyczaj na statku. Płacisz przewodnikowi, który będzie z tobą.

7. Czy mogę zapłacić za wyjazd inną walutą/kartą/przelewem bankowym?
Akceptujemy płatności w dolarach amerykańskich, euro, funtach brytyjskich oraz funtach egipskich. Cena wycieczki jest przeliczana według aktualnego kursu wymiany i zaokrąglana do najbliższej wartości euro, funta brytyjskiego lub pięciu funtów egipskich. Nie przyjmujemy płatności kartą.

Kontakt
Skip to content