Biedronka Hurghada Wycieczki

WYCIECZKA DO KAIRU

WYCIECZKA DO KAIRU

5.0

5/5

WYCIECZKA DO KAIRU, Odkryj Perłę Nilu - Piramidy i Muzeum Egipskie . Będąc w Egipcie, nie przegap szansy zobaczenia jednego z 7 Cudów Świata Antycznego! Nasza wycieczka do Kairu to niezapomniana przygoda. Pozwól, by majestatyczne piramidy w Gizie i skarby faraonów w słynnym Muzeum Egipskim oczarowały Cię magią starożytności. Żywa lekcja historii, której nie możesz przeoczyć!

CENA :

WLICZONE W CENĘ :

NIE WLICZONE W CENĘ :

Transfer

Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby)

Co warto wziąć ze sobą?

Uwaga!

  • Kolejność punktów programu może ulec zmianie.
  • Czas transportu uwarunkowany jest położeniem Waszego hotelu a liczbą gości .
  • Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby).

Program wycieczek

Odbiór z hotelu ~ 1:00 -01:30 am

w zależności od lokalizacji hotelu

Muzeum

Które zawiera ogromną ilość egipskich antyków

Piramidy i Sfinks

Starożytne Piramidy i legendarny Wielki Sfinks

Obiad

pyszny lunch w restauracji (w formie bufetu) (napoje nie są wliczone w cenę).

Powrót do hotelu

Powrót do hotelu ~ 23:00- 00:00

Ile trzeba zapłacić za dzieci?

Dzieci poniżej 6 lat mogą jechać zupełnie za darmo. Dla małych podróżników w wieku od 6 do 12 lat obowiązuje ulgowa cena – płacą jedynie połowę kwoty dla osoby dorosłej.

Warto odwiedzić Kair będąc w Hurghadzie?

Zdecydowanie tak! Wycieczka do stolicy Egiptu to niepowtarzalna okazja, by na własne oczy zobaczyć jedną z największych atrakcji świata – majestatyczne piramidy w Gizie. Oprócz tego będziesz mieć szansę poznać starożytne skarby faraonów zgromadzone w słynnym Muzeum Egipskim. Choć podróż autokarem zajmie około 6 godzin, to przeżycia z niej płynące z pewnością na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Czy wycieczka jest bezpieczna?

O Wasze bezpieczeństwo nie musicie się martwić. Podczas każdej wyprawy towarzyszy nam umundurowani policjanci. Organizator ma również obowiązek uzyskać zgodę od służb na przeprowadzenie wycieczki. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek sygnały zagrożenia, władze nie wydają zezwolenia.

Jak daleko jest z Hurghady do Kairu?

Odległość między tymi miastami to około 470 km. W zależności od korków i postojów, podróż autokarem z Hurghady do Kairu zajmuje zwykle około 5-6 godzin.

Kiedy i komu płacimy za wycieczkę?

Opłatę uiszczasz bezpośrednio u pilota podczas wsiadania do autokaru przed wyjazdem. Możesz zapłacić w dolarach, euro, funtach brytyjskich lub egipskich funtach. Pilot przeliczy kwotę po aktualnym kursie.

W które dni są organizowane wycieczki?

Grupowe wyjazdy do Kairu odbywają się w niedziele, wtorki i czwartki. Na Twoją prośbę możemy również zorganizować prywatną wycieczkę w dowolnym terminie.

Na co zwrócić uwagę przygotowując się do wycieczki?

Przed wyjazdem poproś w hotelu o przygotowanie suchego prowiantu na drogę. Podstawowa przekąska zapewniona przez organizatora to zwykle dość skromny posiłek. Ubierz się na cebulkę – w Kairze jest gorąco, ale w autobusie może być chłodno. Wybieraj wygodne ubrania, pamiętając o stosownym ubiorze. Na zwiedzanie lepiej założyć buty sportowe niż sandały.

Jak rozpoznam autokar, który mnie odbierze?

Osoba przychodząca po Ciebie do hotelu poda numer Twojego pokoju. Jeśli będziesz miał problem ze zrozumieniem, pokaże Ci numer na telefonie.

O której jest wyjazd i powrót?

Z hoteli w Hurghadzie autokary zbierają uczestników między 1 a 2 w nocy. Powrót do miasta następuje po godzinie 24:00. Przed rezerwacją podaj nam nazwę Twojego hotelu, a poinformujemy Cię o dokładnej godzinie wyjazdu.

Kontakt
Skip to content