Biedronka Hurghada Wycieczki

Biedronka Hurghada Wycieczki City Tour

Odkryj Magię Hurghady - Wycieczka, Która Oczaruje Cię na Zawsze!

Hurghada City Tour

5.0

5/5

Z Biedronka Wycieczki Odkryj niezwykłą magię Hurghady podczas tej fascynującej wycieczki! Zanurz się w bogatej historii i urzekającej kulturze tego nadmorskiego raju, jednocześnie delektując się przepięknymi widokami na błękitne wody Morza Czerwonego.Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w El Dahar, starożytnej osadzie będącej kolebką dzisiejszej Hurghady. Poczuj klimat minionych epok, spacerując wąskimi uliczkami i podziwiając malownicze miejskie scenerie. Następnie odwiedzimy imponujący Koptyjski Kościół El Aqabad oraz przepiękny meczet El Mina El Kabeer, gdzie będziesz mógł podziwiać piękno tradycyjnej architektury islamskiej.Kolejnym przystankiem będzie El Mina, dawna wioska rybacka, która obecnie jest sercem miasta. Zatrzymamy się przy tętniącym życiem targowisku rybnym, gdzie będziesz mógł zaobserwować lokalnych rybaków i kupić świeżo złowione dary morza. Następnie zanurzymy stopy w ciepłych wodach Morza Czerwonego i nacieszymy oczy widokiem luksusowych jachtów cumujących w przystani. Spróbujemy również lokalnych przysmaków rybnych i pysznych owoców morza.W drodze powrotnej odwiedzimy tradycyjny bazar, gdzie będziesz mógł zaopatrzyć się w pamiątki i lokalne rzemiosło artystyczne. Niezapomniane wrażenia z tej wycieczki na długo pozostaną w Twojej pamięci!

CENA :

WLICZONE W CENĘ :

NIE WLICZONE W CENĘ :

Transfer

Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby)

Co warto wziąć ze sobą?

Uwaga!

  • Kolejność punktów programu może ulec zmianie.
  • Czas transportu uwarunkowany jest położeniem Waszego hotelu a liczbą gości .
  • Transfer z El Gouny, Sahl Hasheesh, Makadi Bay (5$ od osoby), z Soma Bay i Safagi (10$ od osoby).

Program wycieczek

Odbiór z hotelu

w zależności od lokalizacji hotelu

Meczet El Mina Alkabeer

Duży kościół koptyjski

Targ rybny

Hurghada Marina

Rynek warzywny

Bazar z pamiatkami

Dla chętnych

Powrot do do hotelu

Czy wycieczka na zwiedzanie Hurghady jest bezpieczna?
Tak. Po Hurghadzie oprowadza Was przewodnik. Zapewniam, że będziecie w dobrych rękach i będziecie mogli czuć się bezpiecznie.

Jak poznać bus/ autokar, który po mnie przyjedzie?
Osoba, która po Was przyjeżdża, ma Wasz numer pokoju i powinna go podać. Jeżeli będziecie mieli problem ze zrozumieniem numeru pokoju, pokaże Wam ten numer w telefonie. Nie zawsze z hotelu odbierają Was osoby polskojęzyczne. Często są to kierowcy. Ale zwiedzanie Hurghady zawsze odbywa się z polskojęzycznym przewodnikiem.

Kiedy i komu mam zapłacić za wycieczkę?
Płacicie przewodnikowi, który będzie Was oprowadzać po Hurghadzie. W trakcie wycieczki.

Czy podczas wycieczki są ukryte koszty?
Poza pozycjami zawartymi w liście “Dodatkowo płatne” nie ma na wycieczce żadnych dodatkowych kosztów.

Czy cena obejmuje transport z hotelu do hotelu ponownie?
Tak, w cenie oferujemy transfer z i do hotelu na terenie Hurghady. Odbiór z hotelu poza Hurghada (Makadi, Sahl Hasheesh 5$ od osoby, El Gouna, Safaga, Soma Bay 10$ od osoby)

Czy podczas wycieczki będziemy mogli zrobić zakupy?
Tak, możemy dać grupie czas wolny na zrobienie zakupów. Miejsca na zakupy wybieramy zależnie od potrzeb grupy.

O której jest wyjazd z hotelu/ powrót?
Na wycieczkę przed obiadem zabieramy zwykle około 9-10 rano, powrót jest ok 13-15. Zaś na wycieczkę po obiedzie z hoteli na terenie Hurghady odbieramy między 14 a 15, powrót jest zwykle ok 18-19.

Czy za wycieczkę można zapłacić inną walutą / kartą / przelewem?
Przyjmujemy płatność w dolarach, euro, funtach brytyjskich, funtach egipskich. Przeliczamy cenę wycieczki po aktualnym kursie i zaokrąglamy do pełnego euro, funta brytyjskiego bądź pięciu funtów egipskich. Nie akceptujemy płatności kartą, ale akceptujemy przelewy Wise .

Kontakt
Skip to content